Hakkımızda

2017 yılında çıktığımız bu yolda yaklaşık 60 eseri size sunmanın sevincini yaşıyoruz.

  • .

Hizmetlerimiz

Elimize ulaşan kitap dosyanızı ciddi bir incelemeden geçiriyor, türüne göre gerekli önerilerimizi kapsamlı bir şekilde sunuyor ve son halini alan dosyanızı yayın için hazırlıyoruz.

Sizin de görüşleriniz alınarak kitabınız için en doğru ve en dikkat çekici kapak tasarımı, uzman tasarımcılarımız eliyle hazırlanılarak onayınıza sunuluyor.


Kitabınızın iç sayfa düzeni, kitabınızın ruhuna uygun şekilde, deneyimli editörlerimiz tarafından matbaa öncesi son haline getiriliyor.

Kitabınız yayınlanmadan önce gerekli olan tüm başvuruları Kültür Bakanlığı’na sizin adınıza yapıyoruz.

Tercih ettiğiniz pakete göre kitaplarınızı geleneksel yayıncılık dağıtım ağımızla aynı ağı kullanarak bir profesyonel yazarın kitabının ulaşabildiği tüm kitapçı raflarına ve online kitap satış sitelerine ulaştırıyoruz.

Her yıl Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere kitap fuarlarına katılıyor, talep eden tüm yazarlarımıza bu fuarlarda imza günü etkinliği düzenliyor; onları en önemli fuarlarda okuyucuları ile buluşturuyoruz.
Dileyen yazarlarımızın kitap kapaklarına diledikleri bir web sitesine; örneğin kendi web sitelerine, facebook, twitter hesaplarına ya da kitaplarının tanıtım görsellerinin-videolarının olduğu alanlara yönlendirilmiş birer QR Kod yerleştiriyoruz.