Göbeklitepe’nin Tılsımı – Ömer Tutsun

60.00

Yayın Tarihi: Nisan 2023
ISBN: 978-625-7213-85-1
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 256
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19,5 cm

Kategoriler:

Açıklama

Ahmet Kırşehir’de doğup, büyümüştür. Göbekli Tepe’ye kazı işçisi olarak çalışmaya gider. Ailesine bağlı, yoksul, mütevazi, iletişim kapıları her daim açık bir kişiliğe sahiptir. Göbekli Tepe’de kazı esnasında rastladığı bir buluntu ile gizemli bir dünyaya geçiş yapar. Geçmişten gelen üç arkadaş ile tanışır. İnsanüstü güçlere sahip bu arkadaşlar onu kendilerine ortak olmaya zorlar.
Ahmet önceleri direnmeye çalışsa da zamanla önüne serilen fırsatlar ve dünyada yaşanan kötülükleri bertaraf edebilmek için “Mozaik Ortaklığını” kabul eder. Türkiye’de meydana gelen haksızlıklara, suçlara ve masumlara zarar verecek doğal afetlere engel olabilmek için hem işine devam eder hem de ortaklarıyla kötülükle savaş mücadelesine başlar.
Memleketten arkadaşı Bekir ve kazı alanında şantiye arkadaşları ile tesadüfmüş gibi gözüken birlikteliklerinin aslında planlanmış olduğunu zamanla öğrenir.
Baştan sona, sonu kestirilemeyen kurgu olaylar silsilesi içeren, Türkiye’de alanının ilk fantastik bilim kurgu romanı “Göbekli Tepe’nin Tılsımı”nı siz okuyucularıyla buluşturmak büyük bir keyifti.
Hayat bir sonraki adımı kestirilemeyen meçhullerden ibarettir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Göbeklitepe’nin Tılsımı – Ömer Tutsun” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.