En iyi manzara en zor tırmanışın ardından gelir – Recep Sakar

(4 müşteri incelemesi)

30.00

Yayın Tarihi: 2021-12-01
ISBN: 978-625-7213-24-0
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 96
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm

Kategoriler:

Açıklama

Benim de hayallerimi, hedeflerimi, gerçekleştiremeyeceğimi böyle yavaş yavaş öğretmişlerdi. Sadece okumayı, memur olmayı, iyi bir iş sahibi olup düzenli bir maaşımın olmasını ve hayallere kapılmamamı söylemişlerdi. Bir kafesin içerisinde çıkmak için çırpınan güvercinden tek farklı yanım, “sevmediğim maaşlı işimdi”. Hayallerimin gerçekleşmesini çaresizce bekledim. Sadece bekledim. Kafesteydim, çaresizdim, ta ki bu kitap ile karşılaşana kadar.

En iyi manzara en zor tırmanışın ardından gelir – Recep Sakar için 4 inceleme

 1. Mehmet tufan

  Kitabınız elime ulaştı henüz tam bitiremediğim rağmen gerçekten çok etkileyici ve sürekleyici ve sayfa 48 geldim şunu anladım gerçekten sadece birer köle gıbı olmuşuz unlarımız sizin hayatınızın değiştiği gibj benimde hayatım değişir saygılarımla..

 2. Serdar akay

  Süper ya vallaha çok etkilendim, ilk reklamını duyduğumda normal sıradan kitap sandım, ama içindeki öneriler ve örnekleri okuyunca , gerçekten bayıldım

 3. Ruveyda

  Çok başarılı bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim.

 4. Bahar

  Kitap elime ulaştığı günden beri elimden düşüremiyorum gerçekten çok güzel, bana kendi değerimin farkına varmamı sağladı. Kesinlikle okunması ve okutulması gereken bi kitap.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.